רמקול בלוטוס נייד מומלץ לקניה אונליין ב-2020

רמקול בלוטוס נייד מומלץ לקניה אונליין ב-2020

מחפשים את הרמקולים הניידים הטובים ביותר בשוק? הגעתם למקום הנכון!

במדריך זה תמצאו סקירה נרחבת של רמקולים ניידים שהתבססה על סקר שוק מעמיק כך שתוכלו למצוא רמקול נייד המתאים לכל כיס ולכל צורך.
איך בחרנו?
בראש ובראשונה בדקנו לעומק את הציון הכולל של הקונים, מכיוון שכמו שאומרים, אין חכם כבעל ניסיון. לאחר מכן עברנו על הביקורות בשביל להבין האם ישנן ביקורות מטעות או שמדובר בביקורות איכותיות ואמינות.
לבסוף נשארנו עם מוצרים איכותיים בלבד מחברות בעלות מוניטין גבוה ואז העמקנו עוד יותר את המחקר ע"י בחינת מאמרים רלוונטיים ספציפיים עבור מוצרים אלו.
רוצים להבין איך לבחור את הרמקול שמתאים לכם?
קראו כאן את המאפיינים העיקריים לבחירה.

מה כדאי לבדוק לפני קניית רמקול נייד

ישנם כל כך הרבה רמקולים חדשים בשוק בימינו עם עיצובים מעולים בעלי טכנולוגיה מובנית עדכנית ביותר כך שזה יכול להיות מסובך להבין איזה מהם הכי טוב לשימוש שלך.

למרות שנדמה שהאופציות הן אינסופיות, ישנם מספר שיקולים חשובים שיש לקחת בחשבון ושיעזרו לך בעת הבחירה.

עמידות רמקול נייד בפני מים

עמידות בפני הסביבה

מרבית הרמקולים בנויים עם דגש על עמידות אולטימטיבית מהסביבה, כלומר עמידות בפני אבק ולכלוך ואף בפני מים, כך שאם התכנון הוא לטייל הרבה בחיק הטבע עם הרמקול, חשוב לוודא שהרמקול הנייד אכן מיועד לכך.

רמקול נייד לטיולים ומסיבות

עוצמה ואיכות

אם ייעוד הרמקול הוא מסיבות ביתיות חשוב לוודא את שעוצמת ואיכות הסאונד יהיו מספקים.
ניתן לוודא זאת ע"י מבט חטוף על הנתונים הטכניים של הרמקולים השונים והשוואה מהירה ביניהם, אך במאמר זה ריכזנו רק את הרמקולים הטובים ביותר על סמך דירוג לקוחות עבר כך שאתם יכולים להיות בטוחים שסעיף העוצמה והאיכות תקף עבור כל הרמקולים שנבחרו במאמר זה.
חיי סוללה של רמקול בלוטוס

חיי סוללה

זהו פרמטר חשוב למי שמתכנן להשתמש ברמקול בעיקר לטיולים מחוץ לבית, שכן להיות על חוץ הים עם רצון עז למסיבה פרטית קטנה עם כל החבר'ה ולגלות שבדיוק נגמרה הבטריה בחבר הנייד החדש שלכם יכול להיות די מבאס..
היינו ממליצים לך לשקול כמובן רמקול עם חיי סוללה ארוכים ככל האפשר, אך לא כדאי לפסול חיי סוללה בינוניים אם שאר הפרמטרים טובים, שכן ניתן תמיד להסתובב עם בטריה נטענת קטנה בכיס בשעת הצורך.

עיצוב

פרמטר זה תלוי מאוד בך ולכן משתנה בסדר חשיבותו שכן לכל אחד יש את העיצוב המועדף עליו.
לאחר סקר שוק מעמיק שלקח בחשבון את שקלול הביקורות והתגובות של הרוכשים באמזון, ריכזנו עבורכם כאן מטה את 5 הרמקולים הניידים הטובים ביותר שניתן לקנות כיום.

1) רמקול נייד מומלץ Sonos One

רמקול נייד סונוס ואן הוא אומנם עם תג מחיר גבוה, אך מצדיק כל שקל באמצעות הקישוריות החכמה והסאונד הראוי.

עיצוב

ה-Sonos One החדש דומה בסגנונו לדגמי סונוס הקודמים אך עם תכונות משופרות. הוא מגיע בצבע שחור עם סורג קדמי ממתכת, לחצני בקרה להפעל השמע בחלקו העליון לצד מערך של ארבע מיקרופונים.
בתחתית הרמקול ממוקמים כפתור ההפעלה, לחצן מתג Bluetooth / Wi-Fi וכפתור התאמה רב-חדרים.
מבחינת עוצמת השמע, סונוס מוב עושה שימוש בשני מגברים דיגיטליים מסוג Class-D, טוויטר לצלילים גבוהים וופר אמצעי עבור טווחי הביניים והבס.
בתור רמקול נייד, הוא נבדק בקפדנות לעמידות. סונוס טוענת שהוא יכול לעמוד בקיצוניות של קור וחום – כך שבין אם המסיבה שלך נמצאת במדבר או באמצע סופת שלג, הסונוס יגבה אותך בביטחון.
הוא מדורג בסטנדרד IP56, כלומר הוא עמיד בפני חול ואבק, בנוסף לעמידות גבוהה בפני מים. ישנן אפילו תעלות פנימיות שמאפשרות ניקוז של מים דרכן.
מידות הרמקול עומדות על 160X240, כלומר הוא נייד, אבל הוא לא קטן. הוא שוקל קרוב ל-3 ק"ג, מה שאומר שניתן להרים אותו בקלות, אך לא לסחוב אותו יותר מדי זמן. משקל זה נובע מהמגנטים הגדולים המצויים בחומרה, האחראיים לאיכות השמע שמועברת. כדי להקל על נשיאת המשקל, למארז יש פתח אחיזה קעור.

חיי הסוללה

סונוס טוענת שחיי הסוללה מספיקים למשך 10 שעות נגינה רציפה, ויטענו במלואן בסביבות 2.5 שעות. הרמקול ניתן לטעינה באמצעות כבל USB-C, אך ניתן ורצוי להשתמש בטבעת בסיס העגינה הכלולה. Sonos One משתמש גם במצב דמוי המתנה כדי לחסוך בחשמל כאשר הוא מבחין שלא נעשה בו שימוש במשך 30 דקות, מה שמאפשר לו לחסוך חשמל עד 5 ימים ללא טעינה (תלוי כמובן באופן השימוש).
יש לציין לשבח גם את איכות הסוללה שמיועדת לשימוש של בערך 900 הטענות או בערך שלוש שנים של שימוש יומיומי, כך שכשיגיע זמנה, במקום לתזרוק את הרמקול המובחר שלך, ניתן להחליפה באופן עצמאי עם סוללה חלופית בקלות יתרה.

תכונות חכמות

לסונוס יש מורשת ארוכה באודיו מחובר ואלחוטי, ורמקול נייד זה אינו נופל מהציפיות. כמו רמקולים אחרים של Sonos, הוא ניתן לחיבור לעבודה בזיווג סטריאו, בנוסף לחיבור כחלק מקבוצה מרובת חדרים, כלומר שימוש ברמקולים שונים של סונוס בחדרים שונים בבית. כך שאם יש צורך שהרמקול ינגן בגינה את אותה מוסיקה שמתנגנת במקומות אחרים בבית באמצעות מערכת Sonos, הוא יעשה זאת מבלי לפספס פעימה.
ה- Sonos One עובד עם שלל מקורות שמע, באופן מקוון (wifi) או מאוחסן ברשת המקומית. לדוגמא, אם יש צורך להפעיל רשימת השמעה ב- Spotify באמצעות Spotify Connect, זה מתבצע בפשטות ע"י שימוש באפליקציה הייעודית.
פיצ'ר חכם וייחודי לסונוס הינו 'Trueplay'. ע"י שימוש בפיצ'ר זה הרמקול מנתח את הפלט של הסאונד ואיך סביבתו משפיעה עליו, ומתאים את עצמו אוטומטית בכדי לקרב אותו לצליל האיכותי ביותר.

ביצועי שמע

רוב מתחריו של הסונוס מציעים סאונד נמוך וקבוע בכל מקום ללא התחשבות באקוסטיקה. התוצאה היא חוסר בהירות שלעתים קרובות יכולה להתרחש עם רמקולים ניידים פחותים.
הסונוס מנגד בנוי אחרת:
כאשר הרמקול צפוי לעבוד בבית ומחוצה לו, כלומר באזורים עם אקוסטיקה שונה, מערכת ה-TruePlay נכנסת להילוך, וזה יעיל להפליא לעבד מחדש את פלט השמע כך שיתאים לסביבות השונות.

לסיכום

מה שמקבלים כאן הוא רמקול ביתי מלא של Sonos, שבאותה נשימה יכול להיות גם נייד. זה לא שהניידות היא מחשבה שלאחר מכן – חיי סוללה, ידיות נשיאה ועמידות מאמתות את זה – אבל זו העובדה שה- Sonos One יכול לעמוד איתן אל מול רמקולים ביתיים חכמים ולצאת מנצח. תג המחיר הגבוה אומנם מרתיע בתחילה, אך כשביניהם את היכולות הטמונות בו מבינים שהוא שווה כל שקל.

שורה תחתונה

הסונוס הוא רמקול נייד מומלץ מאוד לחובבי המוסיקה המושבעים שלא מעוניינים להתפשר על איכות הסאונד ומחפשים רמקול חכם שניתן לשימוש הן בבית והן מחוצה לו, ללא חשש מנזקי חול או מים.
4.4/5

1,125 מדרגים

2) רמקול נייד מומלץ - Logitech UE-Boom 2

ה- UE Boom 2 הוא יצירת מופת מבית החברה האמריקאית לוגיטק. זוהי הגרסא השנייה של רמקול ה-BOOM הראשון עטור הפרסים.
במבט ראשון, הבום 2 נראה זהה לדגם הקודם: זהו רמקול בצורת סוג של צלוחית מעופפת זעירה עם אייקונים גדולים ועיצוב אולטרה-נייד ומקורי.
אז מה החידוש בעצם? הוא מספק 15 אחוז יותר עוצמה, יש לו טווח Bluetooth גדול יותר של בערך 30 מטרים, והוא זול יותר לקניה היום ביחס למחיר ההשקה של הדגם הראשון.
האם זה אומר שהוא מספק תמורה גבוהה יותר לכסף? בהחלט.

איכות סאונד

אך לא רק עוצמת הרמקול היא זו שהשתפרה משמעותית. הבום 2 הוא גם פתוח יותר, דינמי יותר ונשמע סולידי ובהיר יותר. למעשה, אם ניתן לתאר אותו במילה אחת היא תהיה 'יותר'.
מרבית רמקולי בלוטוס בגודל קומפקטי ובאותו טווח מחיר נוטים להדגיש יותר מדי את הבס כדי לפצות על המגבלות הפיזיות של הגודל. הבעיה היא שאוזניים אולטימטיביות מתנגדות לפיתוי זה.
הוא מספק צלילים מסודרים באופן מפתיע לגודלו הקומפקטי ולמחירו. כל כלי נגינה נשמע באופן מובהק: הגיטרה מתבכיינת ומייבבת, הסקסופון מתנועע בזריזות דרך השיר אך לא נשמע חד מדי כשהוא פוגע בתווים הגבוהים, וקו הבס הוא סולידי ומספק ללא הגזמה.

עיצוב

העיצוב של הרול היה חלק עצום מהייחוד שלו, ולוגיטק עשו בחוכמה שלא לשנות אותו. לחצני הווליום הגדולים '+' ו- '-' המעטרים את פניו הם גם מרשימים וגם אינטואיטיביים לשימוש.
ישנם כפתורים מאחור לצורך צריכת חשמל ושיתוף Bluetooth, וזה לא יכול להיות פשוט יותר לשימוש: חבר את הרמקול לסמארטפון או לחץ על כפתור הבלוטוס ואתה מחובר.
בנוסף יש לו גם שקע תחתון עמיד במים בגודל 3.5 מ"מ לצורך חיווט נגן המוסיקה שלך.
למרות העיצוב המזערי והקל משקל, הבום 2 לעולם לא מרגיש שברירי. למעשה, ההרגשה היא הפוכה. יש לו תחושה יציבה ומרגיעה, המחזקת את העיצוב המחוספס והעמיד שלו.
הבום 2 בנוי לשימוש בחוץ, וצבעוני ומושך כמו שהוא, הוא עמיד מאוד בפני נזקים חיצוניים. הוא ישרוד דפיקות וטיפות, ואם הוא יתמלא בבוץ, ניתן אפילו פשוט לנקות אותו עם מים וסבון והוא יחזור להיות כמו חדש.

חיי סוללה

הסוללה של הבום 2 מחזיקה בממוצא 9 שעות של ניגון מוסיקה רצוף, תלוי בעוצמת הווליום.
כבל הטעינה של ה- microUSB כלול ברמקול אך התקע לא, וזה מעט מאכזב. יש למצוא תקע ממקום אחר (כמו המטען של הטלפון החכם), אך זה אכן מחדל מוזר בהתייחס לעובדה שכל מה שקשור בבום 2 הוא כל כך מחושב.
אם אתה רוצה לדעת כמה זמן טעינה נותר ברמקול, לחץ על שני סמלי העוצמה בו זמנית ותשמע קול שיגיד לך את האחוזים שנותרו לבטריה.
לחלופין, ניתן להוריד את אפליקציית UE כדי לראות מעבר לאחוזי הסוללה גם תכונות נוספות כגון הגדרות EQ, שעון מעורר, ו- Double Up – המאפשרת לך לחבר שני רמקולים של UE boom יחד להפעלה במקביל או במצב סטריאו.

שורה תחתונה

רמקול נייד Boom 2 מראה בדיוק עד כמה הוא היה מדויק בסיבוב הראשון ועד לאילו גבהים הוא יכול להגיע בסיבוב השני, עם כל כך הרבה תכונות שהסתתרו בעיצוב הזעיר הזה.
שמירה על המראה הייחודי שלו ללא שינוי הייתה מהלך טוב, בעוד השיפורים בסאונד וירידת המחיר הופכים אותו לתמורה טובה יותר לכסף מבעבר.
נגן וידאו
4.6/5

687 מדרגים

3) רמקול נייד JBL Flip 5

ה- Flip 5 מציין את ההצעה החדשה ביותר מבית JBL. זהו רמקול בלוטוס נייד עם 12 שעות סוללה בנגינה רציפה, עיצוב ברמה גבוהה ועמידות מדהימה בפני מים ואבק.
איזון בין איכות ועוצמת הסאונד לניידות היא ללא ספק גולת הכותרת של ה- JBL Flip 5. הוא מספק האזנה מלודית שמספקת הנאה מוחלטת בכל מוסיקה שמועברת דרכו.
עמידותו הגבוהה למים וקלילותו הופכות אותו למכשיר מושלם עבור אתרי קמפינג וימים בחוף הים. עם זאת, הוא מעט כבד ביחס למתחריו כך שיש לקחת זאת בחשבון אם מעוניינים לבצע איתו טיולי הליכות ארוכות.

איכות קול

ה- JBL Flip 5 נשמע מעולה. שירים נשמעים מאוזנים למדי ומלאים בצלילים מכל הטווחים. טראקים עם בס עמוק יגרמו לכל חובבי המסיבות להניד את ראשם בקלות, ובלדות אקוסטיות גם הן נשמעות היטב באופן מפתיע למרות שמדובר ברמקול קטן.
לסאונד של ה- Flip 5 יש באמת חסרונות רק כאשר משווים אותו ישירות לרמקולים יקרים וגדולים יותר המסוגלים לספק בס עמוק יותר, אך למרות זאת, אנו בספק אם תשימו לב לכך, אלא אם יש לכם אוזן רגישה במיוחד.

ניוד

הרמקול בהחלט מקריב מעט ניידות (מעט כבד) בכדי להיות חזק יותר ולהישמע טוב יותר, אך הוא עושה זאת פחות מהרבה רמקולים דומים אחרים.
אטימותו המלאה שעומדת בתקן ה- IPX7, מאפשרת להתמודד בקלות עם גשמים עזים, התזות ואפילו טביעה מוחלטת בעת בילוי בבריכה או בים, מה שמאפשר את ניידותו באופן קל וללא חשש לנזק.

עוצמת המוסיקה

רמקול זה אורז כמות מרשימה של נפח לגוף בגודל ממוצע יחסית. הוא מסוגל להחזיק קבוצה של 20 איש בדירה או על חוף הים ולהישמע בבהירות. ע"י כל הנוכחים.
יש לקחת בחשבון שזהו עדיין רמקול קטן ולא בוקסת מסיבה, לכן מעבר לרדיוס של 5 מטרים מחוץ לבית הוא מתחיל לאבד מהאפקטיביות שלו.
מצאנו שגם איכות הצליל מתדרדרת מעט בווליום מקסימלי, אל ברגע שיורדים שמנמיכים אפילו במעט, מאיכוץ הסאונד משתפרת.

חיי סוללה

הסוללה של ה- Flip 5 אמורה להימשך 12 שעות לפי הצהרת היצרן JBL, אך היא יותר מהכפילה נתון זה בבדיקוץ רבות, עם ניגון רציף במשך 27 שעות! כך שמבחינת יכולות הסוללה אין לחלוטין ממה לחשוש.

ערך

בהתחשב באטימות המים הגבובה ואיכות הסאונד מעל הממוצע, אנו חושבים שהמחיר של רמקול פרימיום זה הוא יותר מהוגן. כך שמי שרוצה איכות סאונד מעולה בחבילה אמינה, מדובר ברכישה מאוד כדאית.

שורה תחתונה

לדעתנו ולדעת רבים, ה-Jbl Flip 5 זהו אחד מהרמקולים הניידים הטובים ביותר לחוף הקיץ ולכל מקום מחוץ לבית.
אם בכל זאת הוא מחוץ לתקציב שלכם, אנו ממליצים בחום על הדגם הקודם ה-Jbl Flip 4 שדומה לו מאוד ביכולותיו ובביצועיו אך ניתן לרכישה במחיר זול יותר.
נגן וידאו
4.8/5

112 מדרגים

4) רמקול בלוטוס נייד - Soundcore Flare

ה- Anker Soundcore Flare משלב את התכונות הטובות ביותר של המתחרים לחבילה משתלמת שקשה לנצח הוכללת מחיר נמוך, איכות סאונד טוב, עמידות למים וחווית משתמש מעולה. מופע אורות ה-LED הוא אומנם מעט גימיקי, אך בהחלט מהנה ובמידת הצורך ניתן להשבית אותו לחלוטין.
הוא מגיע בשני מודלים: מודל רגיל ומודל מיני (אותה איכות באריזה ומחיר קטנים יותר).

עיצוב

מבחינה עיצובית, הרמקול הינו קצר בצורה מספקת בשביל להנות מניידות גבוהה לצורך טיולים. איכות הבנייה טובה מאוד ומספקת הרגשה שהיא יכולה לסבול התעללות גבוהה.
אם כבר מדברים על עמידות סביבתית, ה- Soundcore Flare מדורג ב- IPX7, מה שאומר שתוכלו לטבול אותו במים ללא דאגה, מה שהופך אותו לרמקול מצוין לקחת לבריכה או לחוף הים.
על גבי הרמקול מצוים פקדים להפעלת מוסיקה, נורית RGB וכפתור הגברת בס. לחיצה על כפתור האור עוברת בין צבעי תאורה שונים ואילו לחיצה ארוכה תכבה את האורות לחלוטין. בגב הרמקול מצוים לחצן ההפעלה וכפתור ההתאמה יחד עם דש גומי המגן על שקע 3.5 מ"מ ויציאת הטעינה.
החלק התחתון של הרמקול כולל בסיס גומי מחוספס וטבעת קלה. ניתן להגדיר את נוריות התאורה להידלק עם קצב המוזיקה ליצירת מופע אור. ניתן לשלוט על התאורה באמצעות כפתורי האור או דרך האפליקציה לנייד שמאפשרת גם להתאים את ה- EQ ולהחליף את תכונת Bass Up.

ביצועים

איכות הסאונד של ה- Anker Soundcore Flare מאוזנת בסך הכל, אך השיאים יכולים להישמע מעט קשים לפעמים כאשר ה- EQ מוגדר להיות שטוח. הפעלת התכונה Bass Up עוזרת לתגובה של הבס מעט, אך האפקט עדין מאוד. למעשה, כל ההגדרות ההתחלתיות של ה- EQ עדינות למדי, ומשנות מעט את האיזון הטונאלי של הרמקול.
עם זאת, בשל גודלו, ה- Anker Soundcore Flare יכול לייצר תפוקה יפה ומייצר בס ראוי להערכה. כאשר התכונה Bass Up מופעלת, ניתן לקבל הספק בס גבוה אך לא באותה רמה של רמקולים גדולים (ויקרים) יותר. באופן דומה, השיאים הם קצת לא מבוקרים ונשמעים קשים לפעמים, בעיקר בנפחים גבוהים. יש עיוות קל ולכן מי שאוהב להאזין למוזיקה בקולי קולות ירצה להשקיע ברמקול גדול יותר.

חיי הסוללה

חיי הסוללה מוערכים בסביבת ה-12 שעות לנגינה רצופה ותלויים במידה רבה ברמת הווליום ובעוצמת התאורה. עם זאת, ניתן למתוח את חיי הסוללה על ידי השבתת פעולת תאורת ה-LED לחלוטין.

לסיכום

ה- Soundcore Flare מספק ערך מדהים בסגמנט הרמקולים האלחוטיים שמתחת ל- $ 100. מתחרים כמו UE Wonderboom נותנים לפלייר ריצה לכספם מבחינת איכות הבנייה, אך אנו נותנים לפלייר את היתרון הקל עם איכות הצליל הגבוה ביחס למחיר.
בשביל הכסף, אנחנו לא יכולים לחשוב על רמקול שמציע איזון טוב יותר של תכונות, איכות בניה גבוהה וסאונד ברמה גבוהה. אמנם רמקולים אחרים עשויים להישמע טוב יותר, אך דורשים הוצאה כספית גבוהה בהרבה.
אנו ממליצים על ה- Flare לכל מי שמחפש רמקול אלחוטי שיכול לעשות את העבודה והכל מבלי לשבור את הבנק.
סה"כ הוא רמקול בלוטוס מומלץ מאוד.
נגן וידאו
4.5/5

735 מדרגים

למי שמחפש רמקול עוד יותר קטן או שמחפש להוזיל את הרכישה, יכול לשקול את אותו הרמקול בגרסת המיני שלו

4.6/5

1124 מדרגים

5) רמקול נייד - JBL Xtreme 2

אחד הרמקולים הניידים הטובים ביותר בסביבה, ה- Xtreme 2 מציע דקויות סאונד שלא הייתם מצפים מרמקול נייד.

עיצוב

המראה הנועז והאגרסיבי של האקסטרים 2 מספק כמה מהצלילים האיכותיים ביותר שתשמעו מרמקול בלוטוס נייד.
הוא מעט גדול יותר מה- Xtreme הראשון, אבל רק בכמה מילימטרים בודדים.
הוא רמקול נייד מעט גדול היחס לשאר הרמקולים הניידים הזעירים הקיימים כיום בשוק, אך גודל זה מאפשר לו לבצע את העבודה בצורה מושלמת.

עמידת מלאה במים

סורג הבד וכיסוי הגומי לחיבורים בגב הרמקול מספקים עמידות בפני מים ברמת IPX7, מספיק בכדי לשרוד טבילה בעומק של 1.5 מטרים.

תכונות

הרמקול ניתן חיבור דרך בלוטוס (וכבל כמובן) אך החיסרון המרכזי הוא שהוא לא ניתן לחיבור דרך wifi, מה שאומר שגם חיבור עם Alexa או Google Assistant לא אפשרי.
כסוג של פיצוי, הוא מגיע עם פיצ'ר ה-JBL Connect + המאפשר חיבור לעד 100 רמקולים נוספים בעלי אותו הפיצ'ר לניגון מוסיקה בעוצמה.
בחלקו התחתון של הרמקול ישנו מחוון סוללות LED חמש נקודות, המאפשר ל- Xtreme 2 לתפקד כסוללה ניידת לטלפון הנייד דרך יציאת ה- USB שלו. הוא מכיל סוללה של 10,000mAh המספקת טעינה למשך עד 15 שעות השמעה רציפה.

סאונד

הצלילים שמפיק הרמקול הם עמוקים ואיכותיים עם בס עמוק וחזק אך גם מבוקר, מדוד וקוהרנטי המוגבר באמצעות המגבר הייעודי.

מפרט טכני

עמידות בפני מים IPX7
חיי סוללה 15 שעות
בלוטוס 4.2
הספק 2X20W
קלט Aux 3.5 מ"מ
מידות (hwd) 14 x 29 x 13 ס"מ
משקל 2.4 ק"ג

שורה תחתונה

ה- JBL Xtreme 2 הוא רמקול בום-בוקס נייד עם רדיאטורים פסיביים עמוסי חתימה של JBL. כל סנטימטר ממנו צורח 'באס גדול', אך הצליל נמדד ומעודן בהרבה. הבס עמוק, אך מבוקר ומאוזן ומשתלב בצורה מושלמת. אם תכונות כמו תמיכה בעוזרים חכמים ושמע רב-חדרים אינן חובה, JBL Xtreme 2 הוא קנייה מובטחת.
4.7/5

225 מדרגים

6) רמקול בלוטוס נייד Bose SoundLink Micro

ה- Bose SoundLink Micro הוא רמקול בלוטוס זעיר הניתן אף לניוד בכיס המכנסיים שמסוגל לנגן בקול רם יותר ולהפיק צליל עשיר וחזק יותר ממרבית הרמקולי מיקרו האלחוטיים המתחרים.
הוא אטום למים לחלוטין, כולל מיקרופון מובנה לשיחות, וכן רצועה משולבת לנשיאת הרמקול על תיק או חפצים אחרים.
לעומת זאת, אורך חיי הסוללה הוא ממוצע בלבד עקב הסוללה הקטנה שהוא מכיל.
בשורה התחתונה בוס SoundLink Micro בנוי היטב ומושלם לנסיעות כאשר הגודל הוא בעל הוא המרכיב החשוב ביותר.
הוא ללא ספק הרמקול שנשמע הכי טוב בדרגת הגודל הזעירה שלו.
4.8/5
11,619 מדרגים

7) רמקול אלחוטי נייד Bose SoundLink revolve

ה- Bose SoundLink Revolve נועד כדי לפתור את הבעיה העיקרית ברוב הרמקולים האלחוטיים: למרות הנוחות שלהם, הם בדרך כלל כיווניים, כלומר נשמעים כמיטבם לכיוון אחד בלבד. בוס (ואחרים) ניסו לתקן זאת בעסרת טכנולוגיית סאונד של 360 מעלות.

ביצועים

הסיבה המרכסץסית לרכישת ה- Bose SoundLink Revolve על פני הרמקולים המתחרים היא איכות הסאונד ההיקפי, בעזרתו ניתן להסתובב ולחוות את אותו הצליל בכל כיוון.
זה נהדר למסיבות, למשל, כך שכל אחד יכול לקבל את אותה חווית האזנה לא משנה היכן הוא יושב.
מבחינת עוצמת הקול, ה- SoundLink Revolve עושה עבודה נהדרת להפקת מוזיקה חזקה ואיכותית לכל הכיוונים.
תגובת הבס נשמעת גם היא עשירה ומבוקרת הכוללת צלילי אמצע מצוינים.

עמידות במים

נקודה שלילית מרכזית היא שדירוג העמידות במים בדרגה של IPX4 משמעה שהרמקול ישרוד התזות מים אך לא טבילה בברכה או בים.

עיצוב

הרמקול כולל מעטפת אלומיניום חזקה המגיעה וכוללת בסיס וכפתורים מגומי.
מעל הרמקול של ה- Revolve תוכלו למצוא לחצנים לשליטה בכל תכונה ביחידה, כולל עוצמת קול, השמעה, הפעלת בלוטוס ו-aux.
הכפתור הרב-פונקציונלי של Bose שולט בכל דבר, החל מהפעלת מוסיקה ועד הפעלת עוזרים קוליים כמו סירי ועוזר גוגל.
נקודה חיובית מצוינת היא העובדה שהוא עובד נהדר כטלפון רמקול לביצוע שיחות, מה שחסר במרבית הקולים האלחוטיים המתחרים.

שורה תחתונה

ה- Bose SoundLink Revolve הוא רמקול מעולה למשתמשים המחפשים סאונד היקפי ב-360 מעלות. הוא נהדר לשיתוף מוזיקה במהלך מסיבה או להתנייד בחדר מבלי לאבד אמינות שמע.
מנגד הוא לא אטום לחלוטין בפני מים, כך שכדאי לחשוב פעמיים לפני שלוקחים אותו לבריכה או לחוף הים.
4.6/5
2,960 מדרגים

כתיבת תגובה