רחפני צילום מקצועיים הכי מומלצים לקניה באמזון

רחפני צילום מקצועיים הכי מומלצים לקניה באמזון

רחפן מקצועי DJI Mavic 2 Pro

חברת DJI מייצרת רחפנים מקצועיים באותה רמה שאפל מייצרת אייפונים – היא מייצרת דרונים באיכות הגבוהה ביותר שהם התמורה הטובה ביותר למה שניתן לקנות כיום, עובדה שאינה ניתנת לוויכוח.

דרון ה-Mavic 2 Pro הינו רחפן מקצועי עם מצלמה בעל זום אופטי מתקדם וחדשני ויחד עם עוד שורה ארוכה של תכונות אחרות, נמצא בליגה משלו.

מצלמת הדרון היא בעלת טווח דינמי, עומק צבע עשיר ועיצוב קומפקטי, זאת בנוסף לשלל גימיקי תוכנה המאפשרים למשל לבצע Hyperloop (הרצה מהירה של הווידאו למשל לצילום זריחות/שקיעות).

הפעלת התעופה של הדרון מתבצעת בפשטות עם זמני תגובה מהירים ועם עזרה חשובה מצד תוכנת הדרון- במידה והיא מזהה עצם כשלהוא במסלול הטיסה, היא תחמק ממנו בצורה אוטומטית כדי לא להתרסק.

חיי הסוללה גם הם אינם מאכזבים ומספרים 31 שעות תעופה רציפות- בין זמני התעופה הארוכים כיום.

יתרונות

חסרונות

4.8/5
33 מדרגים
2,299$ (מחיר כולל משלוח ומסים)

רחפן צילום DJI Spark

עוד דרון מקצועי מבית DJI, הפעם לטווח במחיר הבינוני. מדובר ברחפן צילום מצוין בעל טכנולוגייה מתקדמת, אך מיועד הפעם לכיס הממוצע ולטייס בינוני.

דגם ה-DJI Spark הוא רחפן על שלט שקל מאוד להפעיל, ומשתמש בין היתר בפעולת ה-Quick Shots שיועדה להשיג צילומים מהירים ללא הצורך להיות טייס מהולל.

אופציה נוספת להפעלת הדרון היא באמצעות מחוות ידיים (סטייל Wii), אך ישנן דיווחים ממספר רב של לקוחות שהיא אינה תמיד אמינה עקב באגים בתוכנה, כך שרוב הסיכויים שתיאלצו להספק בשלט הרגיל (החברה כבר פרסמה דיווחים על כך שהיא עומדת בקרוב לתקן את הבאגים באמצעות עדכוני תוכנה).

זמן התעופה הממושך של הדרון נע באזור ה- 11-13 דקות, כך שאם אתם מתכננים לצלם הרבה תמונות, קחו בחשבון לקחת אתכם בטריה נטענת.

יתרונות

חסרונות

4.3/5
198 מדרגים
599$ (מחיר כולל משלוח ומסים)

רחפן עם מצלמה מומלץ וזול - ZLRC SG906 4K Drone

רחפנים מקצועיים
רחפן עם מצלמה
4.4/5
20 מדרגים
249$ (מחיר כולל משלוח ומסים)

כתיבת תגובה