מצלמה דיגיטלית מקצועית הכי מומלצת לקניה באמזון ב-2019

מצלמה דיגיטלית מקצועית הכי מומלצת לקניה באמזון ב-2019

מצלמה מקצועית מומלצת - Panasonic DC-G9LK LUMIX G9

מצלמת DC-G9LK LUMIX G9 מבית פנסוניק הינה מצלמה דיגיטלית מקצועית מהטובות והאיכותיות ביותר כיום בשוק. היא בעלת איכות תמונה מעולה ברזולוציה של 20.3 מגה פיקסל במהירות של 60fps, עיצוב ארגונומי לאחיזה בנוחות מירבית ושפע של פיצ’רים מתקדמים ההופכים אותה למצלמה מקצועית מהליגה הגבוהה.

בנוסף ליצירת תמונות באיכות מדהימה, היא מסוגלת גם להקליט וידאו באיכות של 4K במהירות של 60fps.

נקודה נוספת הראויה לציון היא המבנה העמיד מפני הסביבה לו דאגו פנסוניק, מה שאומר שאבק, מים ולכלוך יתקשו מאוד לגרום לה נזק.

יתרונות

חסרונות

4.5/5
30 מדרגים
2,329$ (מחיר כולל משלוח ומסים)

מצלמה מקצועית - Canon EOS 80D

מצלמת קנון מדגם 80D הינה מצלמת רפלקס מקצועית בעלת איכות תמונה גבוהה מאוד ברזולוציה של 24 מגה פיקסל במהירות של 7fps. היא נחשבת לאחת המצלמות הטובות ביותר בקטגוריה הבינונית המסוגלת לספק תמונות סטילס ברמה שלא תבייש אף צלם מקצועי.

בנוסף לתמונות הסטילס המעולות, היא מסוגלת להקליט וידאו באיכות של 1080p במהירות של 60fps.

היא בעלת פיצ’רים מתקדמים, כמו חיישן ה-APS-C CMOS המקנה זום אוטומטי מהטכנולוגיה הכי חדשנית בשוק, מסך מגע עם 1.04 מיליון פיקסלים ועוד פיצ’רים נוספים רבים.

המצלמה מבית קנון נבנתה תוך מחשבה עמוקה על הגנה מפני הסביבה (אבק, מים, לכלול וכו’) כך שניתן לטייל איתה ללא חשש לגרימת נזק.

יתרונות

חסרונות

4.6/5
18 מדרגים
1,938$ (מחיר כולל משלוח ומסים)

מצלמה דיגיטלית - Nikon D3200

מצלמת D3200 הינה המצלמה המקצועית הטובה ביותר ברמת המחירים הנמוכה מבית ניקון (Nikkon) היפנית המעולה. היא מספקת תמונות שלא יביישו גם את המצלמות מהליגה הגבוהה ע”י שימוש בחיישנים מתקדמים העוזרים להפיק איכות תמונה מירבית ברזולוציית 24 מגה פיקסל.

מאפשרת שימוש במגוון של עדשות, כך שניתן להשתמש בה הן לצילומי מאקרו והן לצילומי מיקרו, למרות שמספר לקוחות העידו שאין מספיק אופציות שיספקו את הצלמים המקצועיים, כך שניתן לומר שהיא תספק מעל ומעבר את צרכיהם הטכנולוגיים של צלמים חובבנים.

יתרונות

חסרונות

4.6/5
1,651 מדרגים
799$ (מחיר כולל משלוח ומסים)

כתיבת תגובה