מדפסת תמונות ניידת קטנה המומלצת ביותר לקניה אונליין ב-2020

מדפסת תמונות ניידת קטנה המומלצת ביותר לקניה אונליין ב-2020

מדפסת תמונות ניידת Canon IVY

מדפסת הקנון אייוי הינה מדפסת תמונות אלחוטית קטנה המהווה פתרון מצוין להדפסת תמונות מהנייד, בין אם אייפון או אנדרואיד. נכון להיום זוהי מדפסת התמונות הניידת הקטנה ביותר שקיימת (בגודל של ארנק קטן) כך שניתן להתנייד איתה ללא שום בעיה. מצריכה נייר הדפסה ייעודי (כמו כל שאר המיני מדפסות) שמצד אחד מייקר את תהליך ההדפסה, אך מנגד אינה מצריכה קניית דיו שכן הוא מגיע כבר בתוך נייר ההדפסה.

4.6/5
483 מדרגים
409 ש"ח (מחיר כולל משלוח ומסים)

מדפסת ניידת Fujifilm Instax Mini Link

מדפסת אינסטקס מבית Fujifilm הינה מדפסת כיס קטנה שיוצרה עבור הדפסת תמונות בגודל של עד 15X10 סנטימטרים. היא מגיעה עם Wifi כך שכאשר מחברים אותה ומכשיר אחר על אותה הרשת ניתן להדפיס תמונות היישר מהסמארטפון, מחשב נייד או כל ג'אדט שברשותכם, כל זאת בקלות ובפשטות שמספקת התוכנה שמגיעה יחד עם מדפסת קומפקטית זו.

גודלה של המדפסת הינו מזערי ולכן מאפשר את נשיאתה לכל מקום אשר תחפצו, אך אחד החסרונות הינו העובדה שהיא אינה נושאת בטריה כך שהיא דורשת חיבור למקור כוח, בין אם לתקע החשמל שבבית או לסוללה ניידת.

4.8/5
579 מדרגים
344 ש"ח (מחיר כולל משלוח ומסים)

מצלמה + מדפסת תמונות ניידת KODAK Smile

מדפסת תמונות אלחוטית קטנה מבית KODAK, אחת החברות המובילות בשוק המדפסות ומהווה פתרון מצוין להדפסת תמונות מהנייד, בין אם אייפון או אנדרואיד.

המוצר היחיד כיום שמשלב מצלמה ומדפסת תמונות ניידת במוצר אחד.

4.7/5
31 מדרגים
109$ (מחיר כולל משלוח ומסים)

כתיבת תגובה