לגו נינג׳גו הכי מומלץ לקנייה אונליין ב-2022

לגו נינג׳גו הכי מומלץ לקנייה אונליין ב-2022

לגו נינג'גו לקנייה ישירה מאמזון, מחירים זולים בעשרות אחוזים מהמחירים בארץ!!

Legacy Kai

4.8/5
1,123 מדרגים

Katana 4X4

4.8/5
922 מדרגים

Katana V11

4.8/5
881 מדרגים

Empire Dragon

4.8/5
1,640 מדרגים

Shuricopter

4.8/5
1,809 מדרגים

Vermillion Attack

4.6/5
227 מדרגים

Masters of Spinjitzu

4.6/5
2,960 מדרגים

1) לגו נינג׳גו לקניה - Legacy Kai’s Blade Cycle & Zane’s Snowmobile 70667

הצטרפו לקרב עם LEGO NINJAGO Legacy 70667 Kai's Blade Cycle & אופנוע השלג של Zane ושבו את חרב האש הגנובה מנחשי הסרפנטיין.

מחזור הנינג'ה של Ninja of Fire Kai כולל להבים מתקפלים וגלגלים גדולים בעוד לאופנוע השלג האלמנטלי של Zane יש 2 יריות חתיכים ונשק הזהב של Zane – The Shurikens of Ice. סט קרב הנינג'ה הזה כולל סצנת מארב דינמיט הניתנת לבנייה, נשק זהב נוסף לאספנות – חרב האש – עם מעמד בנוי לבנים ופלטפורמת קרב של Spinjitzu.

סט LEGO NINJAGO זה כולל גם 2 דמויות פעולה של לוחמי נינג'ה ו-2 לוחמי סרפנטיין למשחק תפקידים ולדמיין מחדש קרבות נינג'ה קלאסיים מעונה 1 של תוכנית הטלוויזיה NINJAGO Masters of Spinjitzu

4.8/5

1,123 מדרגים

2) לגו נינגגו לקניה - Katana 4x4 70675 Building Kit

תן לדמיון של הילדים להשתחרר בזמן שהם בונים את משאית הצעצועים קטאנה 4×4 של הנינג'ה קאי, עם מבצע שוריקן מסתובב ושני יריות עמוסי קפיצים, ולאחר מכן משחקי תפקידים בקרבות עם דמויות פעולה נינג'ה נגד צ'אר וה-Pyro Vipers!
כולל 5 דמויות LEGO NINJAGO: מיני דמויות נינג'ה קאי ונייה FS, בתוספת Char, Pyro Whipper ו-Pyro Slayer עם כלי נשק ורכיבי עזר לרבות מגילת הספינג'יצ'ו האסור וצעצוע הספינר של LEGO NINJAGO Spinjitzu
משאית צעצוע 4×4 בגובה של יותר מ-3 אינץ' (8 ס"מ), אורך 8 אינץ' (21 ס"מ) ורוחב 5 אינץ' (13 ס"מ)
450 חלקים – מערכת משחקי רכב NINJAGO לבנים ובנות מגיל 8+ ולמעריצים וילדים גדולים בכל הגילאים
סט בניית צעצוע זה LEGO NINJAGO Katana 4×4 70675 ניתן לבנות יחד עם כל שאר שאר מערכות LEGO המקוריות ולבני LEGO למשחק יצירתי
4.8/5

922 מדרגים

3) לגו נינג׳גו לקניה - Katana V11 70638 Building Kit

בנה את ה-Katana V11 של Red Ninja Kai, הכולל מצבי מהירות והתקפה, בוסטרים מתקפלים, 2 יריות קפיצים נסתרים, תא אחסון נפתח, להבי נינג'ה בצבע זהב, פלוס אופנוע!
● כולל 2 מיני-פיגורות NINJAGO: קאי ולוק קנינגהם
● סירה מהירה Katana V11 בגובה של יותר מ-1 אינץ' (5 ס"מ), אורך 7 אינץ' (20 ס"מ) ורוחב 3 אינץ' (8 ס"מ) במצב מהירות, ורוחב של מעל 5 אינץ' (13 ס"מ) במצב התקפה. אופנוע מודד מעל 1. גובה אינץ' (5 ס"מ), אורך 2 אינץ' (6 ס"מ) ורוחב מתחת ל-1 אינץ' (2 ס"מ)
● 257 חלקים – צעצוע נינג'ה לבנים ובנות בגילאי 7-14 מערכות משחקי נינג'ה LEGO NINJAGO תואמים לכל מערכות הבנייה של LEGO לבנייה יצירתית
● שחזר ושחק תפקידים מרדף מהיר מתוכנית הטלוויזיה NINJAGO Masters of Spinjitzu עם צעצוע הסירה המגניב הזה
4.8/5

881 מדרגים

4) לגו Ninjago לקניה - Empire Dragon 71713 Ninja Toy Building Kit

מעריצי LEGO® NINJAGO® יתרגשו לבנות את צעצוע הדרקון הזה ולשחזר סצנות אקשן מרגשות מסדרת הטלוויזיה NINJAGO. מנג'ת הדרקון הוא יצור מפחיד עם ראשו וגפיו הניתנים לתנועות, כנפי להב דיגי ו-2 יריות חתיכים. הצעצועים הטובים ביותר לילדים סט NINJAGO® זה מתהדר ב-3 דמויות מיני: דיגי קאי, דיגי לויד ושליט האימפריה המרושע, Unagami, שהופך לדרקון כדי להביע את כעסו. הקרבות שילדים יכולים לערוך עם הדמויות הניתנות לבנייה הללו יאכלו את מוחותיהם היצירתיים ויעוררו את דמיונם.
צעצועי הבנייה המושלמים LEGO® NINJAGO® צעצועים מאפשרים לילדים לצלול לתוך עולם הרפתקאות מלא אקשן שבו הם יכולים לחבור לגיבורי הנינג'ה שלהם כדי להתמודד עם כוחות הרשע. מעריצי NINJAGO יהיו מרותקים כשהם משחקים סצנות עם מערכות הבנייה המדהימות האלה, הכוללות מכונות נינג'ה, דמויות דרקונים, מקדשים וצעצועים של נינג'ה.
דרקון LEGO® מדהים ו-3 מיני-דמויות לשחזור פעולה מרגשת מסדרת הטלוויזיה NINJAGO®. המתנה האידיאלית לחובבי NINJAGO שרוצים להיות נינג'ה קטנה ולצלול לתוך עולם פנטזיה להרפתקאות אינסופיות.
ערכת משחק צעצוע זו מתהדרת בדרקון LEGO® NINJAGO® ו-3 מיני דמויות: NINJAGO Digi Jay, Digi Lloyd ושליט Prime Empire, Unagami. ילדים יכולים לשחק סיפורים כשהם מתחרים על ה-Key-Tana.
הדרקון של LEGO® הוא בעל יכולת תנודה גבוהה עם איברים נעים, ראש ולסת, ויכול לירות חתיכים מ-2 יורים. Unagami יכול לרכוב בתא הטייס, וניתן להשתמש בו לקרבות נגד ערכת הצעצועים של ג'יי Cyber Dragon.
צעצוע בניית דרקון LEGO® 286 חלקים מספק משימת בנייה מרגשת עבור בנים ובנות בגילאי 8+ וישמח את מעריצי NINJAGO® וילדים יצירתיים כמתנת יום הולדת, מתנת חג המולד או מתנת LEGO לכל אירוע.
חדש לינואר 2020, סט NINJAGO® זה הוא בגודל נהדר ליהנות ממנו בבית או לצאת לדרך לפעולת נינג'ה ללא הפסקה. גובה דמות הדרקון הוא למעלה מ-5 אינץ' (14 ס"מ), אורך 15 אינץ' (39 ס"מ) ורוחבה 5 אינץ' (14 ס"מ).
אין צורך בסוללות למנגנון הנינג'ה הזה – הוא מוכן להתחיל לשחק סיפורים מרגשים ברגע שהוא נבנה. הנינג'ות הקטנות שלך לעולם לא יצטרכו לקחת הפסקה מההרפתקאות שלהן.
מחפש את המתנה האידיאלית של LEGO® לבנאי צעיר? אז זהו! הלבנים מגיעות עם הוראות פשוטות לביצוע המאפשרות לך להכין את דרקון LEGO NINJAGO® שלך במהירות ובקלות לפעולה.
מערכות הבנייה של LEGO® NINJAGO® מציעות שער לעולם של הרפתקאות שבו ילדים יכולים להגשים את החלומות המרגשים ביותר שלהם על ידי שיתוף פעולה עם גיבורי הנינג'ה שלהם להנאה בלתי פוסקת כשהם מתמודדים עם שורה של נבלים.
לבני LEGO® המשמשות לבניית דרקון LEGO זה עמדו בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה במשך יותר מ-60 שנה, מה שמבטיח שהן תמיד עקביות, תואמות ומתפרקות בקלות בכל פעם. אפילו עמיד בפני התקפות דרקונים!
לבני LEGO® נבדקו ללא הרף ועומדות בתקני הבטיחות והאיכות העולמיים הגבוהים ביותר. אתה יודע שאתה בידיים בטוחות כשאתה בוחר צעצוע LEGO לילדים שלך.
4.8/5

1,640 מדרגים

5) לגו נינג׳גו לקניה - ShuriCopter 70673

תעיף את ShuriCopter המדהים של זיין לדו-קרב עם גנרל ווקס ב-Never-Real הקפוא. סובב את הרוטורים וירה את היורים המהיר.
בצע מהלך מגניב של Spinjitzu עם ספינר טורנדו של לוחם הנינג'ה ג'יי. האם אתה יכול להביס את גנרל ווקס עם הקטאנה של זיין וכוכבי השלכת שלו? האקשן לעולם לא נגמר עבור זיין וג'יי VS בעולם NINJAGO®… וזה נכון גם לגביך עם סט LEGO® המדהים הזה. האם תוכל לחטוף את מגילת הספינג'צו האסור מהגנרל המסוכן ולמנוע ממנו להפוך לעוצמתי עוד יותר?
סט LEGO® NINJAGO® זה כולל 3 מיני-דמויות חדשות ליוני 2019: זיין, ג'יי FS (אסור ספינג'יטצו) וגנרל Vex.
ה-ShuriCopter כולל תא טייס מיני-דמות, ציוד נחיתה עם 2 חותכי שוריקן מסתובבים, רוטור מסתובב ויורה מהיר עם 6 חתיכים בכל כנף.
הנחיתו את ShuriCopter כדי לסובב את חותכי השוריקן. סובב את הכפתור בתחתית ה-ShuriCopter כדי לסובב את הרוטור.
כלי הנשק כוללים את הקטאנה הכסופה של זיין ו-2 שוריקן מזהב, כמו גם את מגילת הספינג'יצ'ו האסור של גנרל ווקס.
רכיבי האביזרים כוללים את מחזיק הקטאנה של Zane, אלמנט מכסה המנוע הנמרץ של Jay VS, ספינר טורנדו נינג'ה חדש ליוני 2019 ושריון הקרח של General Vex.
צעצועי בנייה מגניבים לילדים לשחזור אקשן מרגש מסדרת הטלוויזיה NINJAGO®.
כל הבנאים יכולים לגשת להוראות הבנייה האינטואיטיביות בתוספת הוראות הבנייה עבור צעצוע הבנייה הזה של NINJAGO® דרך אפליקציית LEGO® Life. זה מאפשר אפילו לבונים צעירים יותר להגדיל את הדגם שלהם, לסובב אותו ולדמיין אותו באמצעות מצב הרוחות המיוחד.
ה-ShuriCopter בגובה 10 ס"מ, אורך 31 ס"מ ורוחב 24 ס"מ.
4.8/5

1,809 מדרגים

6) לגו נינגגו לקניה - The Vermillion Attack 70621

שלב קרב ביצות בין לוחמי קאי ו-ורמיליון, ריבט ו-Slackjaw כדי לזכות ב-Forward Time Blade. הסט הזה של LEGO® NINJAGO® כולל ביצת Vermillion עם פונקציית התפוצצות המשחררת שלושה אלמנטים של נחש אדום מבפנים, בתוספת כלי נשק מגניבים של מיני-דמות כדי להפעיל את הקונפליקט במשחק התפקידים. כולל שלוש מיני דמויות.
כולל שלוש מיני דמויות: קאי, ריבט וסלאקג'או.
מבנה ביצת Vermillion כולל ביצה עם אלמנט רפש נחש אדום שקוף, פונקציית התפוצצות סודית ושלושה אלמנטים של נחש אדומים בפנים, בתוספת אלמנטים שונים כולל קני ביצה והלהב הניתן להסרה שקוף-ירוק Fast Forward Time.
הפעל את פונקציית הפיצוץ כדי לפוצץ את החלק העליון של הביצה ולהוציא את הנחשים החוצה.
כלי הנשק כוללים את הקטאנה של קאי, גרזן Vermillion של Rivett וחרב Vermillion של Slackjaw.
אלמנטים אביזרים כוללים את קסדות Vermillion של Rivett ו-Slackjaw, בתוספת שני אלמנטים נוספים של נחש אדום.
שחזר ושחק תפקידים סצנות אפית מתוכנית הטלוויזיה NINJAGO® Masters of Spinjitzu.
סט זה מציע חווית בנייה ומשחק מותאמת לגיל לגילאי 6+.
גובה ביצת ורמיליון מעל 10 ס"מ, רוחב 7 ס"מ ועומק 7 ס"מ.
4.6/5
227 מדרגים

7) לגו Ninjago לקניה - Masters of Spinjitzu: Throne Room Showdown

חבר עם Nya, Skylor ו- Samurai X כדי לפרוץ לחדר הכס של ארמון הסודות, להכריע את הארומי ולהציל את לויד. הסט המרגש הזה של LEGO® NINJAGO® 70651 Throne Room Showdown כולל חדר כס, כס עם 6 כלי נשק ניתנים להסרה ותא סודי למפתח הכלא, פונקציית קיר ניפוץ וכלא. סט זה כולל גם 5 דמויות מיני עם מגוון כלי נשק כדי להגביר את פעולת הנינג'ה של משחק תפקידים.

כולל 5 מיני דמויות LEGO® NINJAGO®: הארומי, לויד, ניה, סקיילר וסמוראי X.

חדר כס המלכות כולל כס מלכות עם 4 קטנות ניתנות להסרה, 2 להבים בצבע זהב ניתנים להסרה ותא סודי עם מפתח כלא וסאי בפנים, בתוספת פונקציית קיר מנפץ וכלא נפתח.

כלי הנשק כוללים את הקטאנה של הנסיכה הארומי, החרב של לויד, החנית של Nya, 2 הקטנות של Skylor ו-2 השוריקן בצבע כסף, ו-2 הקטנות בצבע זהב של סמוראי X.

המיני-פיגורות של הארומי, לויד, ניה וסקיילור חדשות ליוני 2018.

שחזר ושחק תפקידים סצנות אקשן נינג'ה אפי מתוכנית הטלוויזיה NINJAGO® Masters of Spinjitzu.

צעצוע מגניב לילדים בגובה של מעל 3 אינץ' (10 ס"מ), רוחב 11 אינץ' (28 ס"מ) ועומק 3 אינץ' (10 ס"מ).

4.6/5
2,960 מדרגים

כתיבת תגובה