אודות

אודות

מזה שנים שאנו שומעים על מגוון המוצרים הרחב הנמצא למכירה במזון ועל שירות הלקוחות שנמצא תמיד כמה רמות מעל כל המתחרים.

זה נשמע וזה אכן מצוין, אך עקב העובדה שיש מגוון כל כך עצום של מוצרים צריך לדעת איך לבחור נכון.. שכן אמזון אומנם יהיה שם בשבילכם לעזור, אך אם תבחרו מוצר רע שיתקלקל לאחר מספר חודשים, עם כל הרצון הטוב של אמזון, זאת כבר תהיה בעיה שלכם.

חוץ מזה יכול להיות שמצאתם את המוצר המושלם עם ביקורות קונים מעולות, אך כאשר אתם מעוניינים לבצע את הרכישה אתם מגלים שהוא לא נשלח לארץ/ שעלות המשלוח או המיסים מוגזמת ולא שווה את זה.. כלומר אתם כעת צריכים להתחיל לחפש מההתחלה וכל החיפוש שביצעתם מקודם הינו זמן מבוזבז. .

אודות ישראטרוניקס

מי שניסה לעשות קניות בעצמו במזון בטוח נתקל לא פעם בתופעות אלה.

פה בדיוק נכנס אתר ISRATRONIX שהוקם על מנת לעשות סדר בבלגן ולאפשר לכם להגיע בקליק אחד למוצר הטוב ביותר בכל קטגוריה (ובכל טווח מחירים עבור הקטגוריה).

אז איך אנו מוצאים את המוצרים הכי טובים? הרבה מחקר והרבה ניסיון עם קניות באמזון.

מוצרי אלקטרוניקה הכי טובים

קודם כל אנו מסננים את כל המוצרים שאינם נשלחים לישראל ושעלות המשלוח או מי ים יוצאת לא משתלמת.

לאחר מכן אנו מוודאים שהמוצרים הינם בעלי דירוג קונים מהגבוהים ביותר באמזון (כמו שאומרים, אין חכם כבעל ניסיון). בנוסף, אנו קוראים את ביקורות הקונים של המוצרים הנבחרים על מנת לוודא שיש סטטיסטיקה טובה בין הביקורות הטובות לעומת הביקורות הרעות וגם מוודאים שהביקורות הטובות לא משוחדות (קורה לעיתים שמוכרים באמזון משלמים לקונים על מנת להשאיר להם ביקורות טובות, בעיקר במוצרי אלקטרוניקה).

מוצרי אלקטרוניקה נבחרים

לאחר שניפינו את שלל המוצרים, אנו בוחרים מוצר אחד עבור כל טווח מחירים (יקר, בינוני, זול) על מנת לאפשר לכל שכבה במעמד החברתי למצוא את מבוקשו.

למעבר לעמוד הפוסטים

האתר נמצא בצעדיו הראשונים ונוצר על מנת לשרת אתכם נאמנות כך שנשמח מאוד אם תתנו לנו פידבק (בין אם חיובי ושלילי) על מנת שנוכל ללמוד להשתפר בשבילכם.

תודה מ-IsraTronix

כתיבת תגובה